Meditasyon Ve Astroloji

May 7, 2023 Uncategorized

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına cephe veren bir boşlukç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında örgülır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri gibi kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında haklı adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve usul gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak vaziyet alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine majör ilgi göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, kişilik analizi bina etmek, aşk ve münasebet astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, afiyet astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en esas görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt geçmişine, saatine ve alegori bakılırsa hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin kesin bir istikbal tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz bir tomar bilim sahibi bulunmak istiyorsanız, biraşırı terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt geçmişine bakılırsa belirlenir ve biraşırı kişiye bakılırsa kişilik ve gelecekteki olaylar hakkında bilim verebilir.

  2. Arslan ıtır: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın evetğu burçtur. Kamer burcu, bir kişinin birey yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi evetşamma şekline en eder.

Burç yorumlaması hakkında çok bir tomar bilim sahibi bulunmak yürekin, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

Had Demeı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında bilim verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir farklı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeslekimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, haklı bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, istikbal tahmini ve henüz sağlam çok mevzu hakkında bilim tevdi konusunda az çok bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://kucukmotor.name.tr/ https://surusdeneyimi.name.tr/ https://sancaktepeadak.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al