Official

Nis 5, 2023 Uncategorized

“Official” kelimesi İngilizce menşeli bir kelime olup, kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır. “Officium” kelimesi “işlev” veya “iş” medlulına hasılat. Kelimenin kökeni Roma İmparatorluğu’na kadar uzanır ve “officium” terimi, Roma İmparatorluğu’nda idare ve hükümet nöbetlerinde kullanılırdı.

Meyan Çağ boyunca, “official” kelimesi, hükümet veya kilise aracılığıyla atanmış bir görevliyi tanımlamak kucakin kullanılmaya çıbanlandı. Bu görevliler, örneğin talih daireleri veya kiliselerde çeşitli nöbetlerle mesul olan kişilerdi.

Giderek, “official” kelimesi daha geniş anlamlar kazandı ve resmi veya mezun bir konumda bulunan rastgele bir kişkazançlı tanımlamak kucakin kullanılmaya çıbanlandı. Hasetmüzde, “official” kelimesi çoklukla hükümet, spor veya iş dünyası kabilinden resmi bir konumda bulunan kişgelecek veya kurumları tanımlamak kucakin kullanılır.

Özetle, “official” kelimesinin kökeni Latince “officium” kelimesine dayanır ve Roma İmparatorluğu’nda kullanılan bir terimdir. Giderek, kelime resmi veya mezun bir konumda bulunan rastgele bir kişkazançlı tanımlamak kucakin kullanılmaya çıbanlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://kucukmotor.name.tr/ https://surusdeneyimi.name.tr/ https://sancaktepeadak.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al