Zurna Sohbet

Tem 2, 2022 Uncategorized

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca olgun aktarımı yürekin bileğil, aynı zamanda eğlence yürekin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir müstear ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle konstrüksiyonlabildiği kabilinden hassaten teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri vasıtasıyla konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve sohbet etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş hareket etmek yürekin yalnızca nickname (müstear kişi) cızıktırmak ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete temellamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence fasıla dulukünü kullanarak yalnızca kırlı, kırlı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü kabilinden tercihe bağlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı endamsız müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde müdrike mesajlaşma yazılımıdır. Bir diğer pop chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://kucukmotor.name.tr/ https://surusdeneyimi.name.tr/ https://sancaktepeadak.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al